

Omschrijving LEGO 75891 Chevrolet Camaro ZL1 racewagen
Bouw, tank en race met de Chevrolet Camaro ZL1 racewagen!Race naar de winst met de LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 speelgoedraceauto met een cockpit met verstelbare rolkooi, afneembare voorruit en wielen met velgen met het Chevrolet Camaro merk. Dit coole stockcar-racespeelgoed is inclusief een minifiguur van een Chevy Camaro coureur en een brandstofjerrycan-element om race- en pitstopscènes na te spelen.
De LEGO 75891 Chevrolet Camaro ZL1 racewagen is één van de vele sets uit het LEGO Speed Champions thema.
Kenmerken
- Inclusief een minifiguur van een Camaro coureur.
- De raceklare, bouwbare Chevrolet Camaro ZL1 stockcar is uitgerust met een cockpit met ruimte voor voor een minifiguur met een verstelbare rolkooi, een afneembare voorruit, wielen met rubberen banden en velgen met het Chevrolet Camaro merk, doorschijnende lampelementen, racekleuren, racestickers en authentieke ontwerpdetails.
- Haal de voorruit eraf en doe de kooiconstructie omhoog om de minifiguur achter het stuur te kunnen zetten.
- Accessoire-elementen: een brandstofjerrycan, een moersleutel en de helm van de Camaro coureur.
- Deze speelgoedbouwset is een geweldig cadeau voor kinderen en autoliefhebbers van alle leeftijden.
- Afmetingen: ca. 4 cm hoog, 14 cm lang en 5 cm breed.
De LEGO 75891 Chevrolet Camaro ZL1 racewagen is uitgebracht in het jaar 2019. De set bestaat uit 198 onderdelen. Er zit 1 minifiguur bij en 1 instructie. De set is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
Waarom je deze LEGO set moet hebben?
Gooi de tank vol en ga er vol gas vandoor met de LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 racewagen! Open de rolkooi van deze snelle auto en zet de coureur in de cockpit. Laat je stuurmanskunsten zien in stockcar-races tegen je vrienden. Tank zo snel je kunt als het tijd is voor een pitstop en blijf je tegenstanders voor tot op de finishlijn!Video
- Nummer
- 75891-1
- EAN
- 5702016370959
- Gewicht
- 19.1 x 14.1 x 6.1 cm
- Afmetingen verpakking (lxbxh)
- 0.217 KG
- Thema
- LEGO Speed Champions
- Uitgebracht in
- 2019
- Aantal onderdelen
- 198
- Aantal minifiguren
- 1
- Aantal instructies
- 1
- Leeftijdsadvies
- 7+
- Batterijen vereist
- Nee
- Status
- Retired
Verzendmethoden
- We verzenden je bestelling met DPD of FedEx.
- Verzending via DPD naar Nederland en België bedraagt € 4,99.
- Tevens is het mogelijk je bestelling te laten verzenden naar een DPD pick-up punt. De verzending bedraagt dan voor Nederland en België € 3,99.
- Op werkdagen voor 17.00 uur besteld en betaald, de volgende dag in huis in Nederland en België.
- Naar Nederland en België gratis verzending vanaf bestelling van € 99,- of meer.
- We verpakken je bestelling in een stevige kartonnen doos.
Liever ophalen? Dat kan natuurlijk! Je bestelling staat meteen klaar bij BricksDirect. Ons adres is:
BricksDirect
Elskensakker 30
5571 SK Bergeijk
Stuur ons van te voren een bericht via het contactformulier met daarin de datum en tijd wanneer je, je bestelling op wilt komen halen, zodat wij ervoor kunnen zorgen dat je bestelling op tijd klaar staat.
Bekijk de onderstaande tabel om de verzendkosten per land te vinden:
DPD: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FedEx: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Een toeslag van € 20,- wordt gerekend voor FedEx zendingen naar buitengebieden. Bekijk de lijst van FedEx buitengebieden hier.
Retourneren
Wanneer je niet tevreden bent over je bestelling bij BricksDirect, kun je deze binnen de zichttermijn van 14 dagen retourneren. LEGO sets graag in originele staat en verzegelde fabrieksverpakking retourneren. Je kunt je retourzending hier aanmelden.
Retourzendingen zijn voor je eigen risico. BricksDirect is niet aansprakelijk voor het beschadigen of zoek raken van teruggestuurde LEGO sets. De verzendkosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper. Nadat wij de zending in goede staat retour hebben ontvangen, zullen we het aankoopbedrag binnen 14 dagen terugstorten op je rekening, mits de LEGO set in oorspronkelijke staat ontvangen wordt door ons. Als dit niet het geval is zullen wij de kosten die veroorzaakt zijn in mindering brengen op het retourbedrag.