

Omschrijving LEGO 79116 Big Rig Sneeuwontsnapping
Red April en ontsnap in de Big Rig!De Turtles schieten April te hulp en ontsnappen in de Big Rig Truck van de slechteriken. Karai en de handlangers zetten de achtervolging in met hun superstrakke zwarte SUV dus er is geen tijd te verliezen. Raas ervandoor terwijl April zich vasthoudt aan de zijkant van de bestuurderscabine. Grijp je wapens en versla een van de handlangers op het dak dankzij Turtle Power. Wijk uit voor de raketten van de SUV en gooi slijmvaten op het pad van de slechteriken. Wanneer je de handlangers hebt ontweken, kan je de zijkanten en het dak openen om het geweldige mobiele laboratorium te bekijken! Inclusief 6 minifiguren met wapens en een accessoire: April O'Neil, Raphael, Leonardo, Karai en 2 handlangers.
De LEGO 79116 Big Rig Sneeuwontsnapping is één van de vele sets uit het LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles thema.
Kenmerken
- Inclusief 6 minifiguren met wapens en een accessoire: April O'Neil, Raphael, Leonardo, Karai en 2 handlangers
- De Big Rig truck heeft een afneembare bestuurderscabine met afneembaar dak, afneembaar mobiel laboratorium met experimentele machine, computer en kast met 3 flessen voor vloeistoffen, spuit en verrekijker, wapenrek op zijdeuren, openende zijdeuren en dak, 5 slijmvaten en functie voor het omkiepen van vaten
- De SUV heeft een afneembaar dak, verborgen raketten en uitvouwfunctie
- Wapens: 2 zwarte zwaarden, 2 zilveren zwaarden, 2 sai, een machinegeweer en een wapen met nachtkijker
- Bevat ook een mobiele telefoon voor April
- Help April zich vast te houden aan de zijkant van de cabine en raas ervandoor!
- Laat de Turtles vechten tegen de handlangers op het dak van de rijdende Big Rig
- Open de zijkanten van de truck om het coole, hi-tech laboratorium van de slechteriken te ontdekken
- Vouw de schieter van de SUV uit en vuur raketten af
- Laad de slijmvaten en kiep ze op het pad van de slechteriken
- Spring van de achterkant van de Big Rig op de SUV
- De Big Rig truck is 8 cm hoog, 31 cm lang en 6 cm breed
- De SUV is 7 cm breed, 15 cm lang en 7 cm breed
De LEGO 79116 Big Rig Sneeuwontsnapping is uitgebracht in het jaar 2014. De set bestaat uit 741 onderdelen. Er zitten 6 minifiguren bij en 1 instructie. De set is geschikt voor kinderen vanaf 7 tot 14 jaar.
- Nummer
- 79116-1
- EAN
- 5702015126625
- Gewicht
- 1.215 KG
- Afmetingen verpakking (lxbxh)
- 53.5 x 28 x 7.5 cm
- Thema
- LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles
- Uitgebracht in
- 2014
- UPC
- 673419212182
- Aantal onderdelen
- 741
- Aantal minifiguren
- 6
- Aantal instructies
- 1
- Leeftijdsadvies
- 7+
- Batterijen vereist
- Nee
- Status
- Retired
Verzendmethoden
- We verzenden je bestelling met DHL, DPD of FedEx.
- Verzending via DHL naar Nederland en via DPD naar België bedraagt € 4,99.
- Tevens is het mogelijk je bestelling te laten verzenden naar een DPD pick-up punt. De verzending bedraagt dan voor Nederland en België € 3,99.
- Op werkdagen voor 17.00 uur besteld en betaald, de volgende dag in huis in Nederland en België.
- Naar Nederland en België gratis verzending vanaf bestelling van € 99,- of meer.
- We verpakken je bestelling in een stevige kartonnen doos.
Liever ophalen? Dat kan natuurlijk! Je bestelling staat meteen klaar bij BricksDirect. Ons adres is:
BricksDirect
Elskensakker 30
5571 SK Bergeijk
Stuur ons van te voren een bericht via het contactformulier met daarin de datum en tijd wanneer je, je bestelling op wilt komen halen, zodat wij ervoor kunnen zorgen dat je bestelling klaar staat.
Bekijk de onderstaande tabel om de verzendkosten per land te vinden:
DHL: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DPD: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FedEx: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Retourneren
Wanneer je niet tevreden bent over je bestelling bij BricksDirect, kun je deze binnen de zichttermijn van 14 dagen retourneren. LEGO sets graag in originele staat en verzegelde fabrieksverpakking retourneren. Wanneer je de bestelling wilt retourneren, kun je ons een bericht sturen via het contactformulier.
Retourzendingen zijn voor je eigen risico. BricksDirect is niet aansprakelijk voor het beschadigen of zoek raken van teruggestuurde LEGO sets. De verzendkosten voor het retourneren zijn voor rekening van de koper. Nadat wij de zending in goede staat retour hebben ontvangen, zullen we het aankoopbedrag binnen 14 dagen terugstorten op je rekening, mits de LEGO set in oorspronkelijke staat ontvangen wordt door ons. Als dit niet het geval is zullen wij de kosten die veroorzaakt zijn in mindering brengen op het retourbedrag.